Brač Online

Naslovnica Tko smo mi Donacije Portal na Facebooku

Donosimo vam rezultate i osvrt na 20. kolo Bračke lige malog nogometa.

20. kolo donjelo je pregršt ljepih utakmica i postavljanje novog rekorda sa najviše golova na jednoj utakmici koji sad iznosi 22 (prije je to bila utakmica 3. kola Concordia - MNK Supetar 2:16).

U neizvjesnoj utakmici između MNK Postira i Sedmog neba Konobe tomić na kraju je pobjedu i to sa 4 gola prednosti ipak odnijela mnogo iskusnija ekipa 7.NKonobe Tomić.

Takmac Selca i Concordia odigrali su ljepu i živu utakmicu u kojoj je na koncu na oduševljene većine gledatelja pobjedu odnijela mlada supetarska ekipa.

U derbiju kola između prvoplasiranog MNK Supetra i 3 plasirane Milne vidjeli smo borbenu i taktički s o bje strane strogo postavljenu utakmicu u kojoj su obje ekipe igrale na pobjedu a na koncu ipak podjelili bodove. Milna je izjednacila u zadnjoj minuti utakmice te tako "odgodila" šampionsko slavlje MNK Supetra 2 kola prije kraja prvenstva.

Young Boys su u poscve otvorenoj utakmici koja na trenutke podsjećala na košarkašku pobjedili Pražničane sa visokim rezultatom 16:6 te se tako ponovno približila vodećem MNK Supetru na svega 2 boda te ostavila ligu zanimljivom do samog kraja.

Ništa manje nije bila zanimljiva ni zadnja utakmica između Fortune Povlja i MNK Bola u kojoj je Bol uspio na kraju prokockati prednost od 0:2 iz prvog poluvremena i još jedan put pokazao da to nije onaj isti Bol iz prvog dijela natjecanja.