Brač Online

Naslovnica Tko smo mi Donacije Portal na Facebooku

BOŽIĆ 2017

dr Stipe JaksicU sinoćnoj utakmici 3. kola - 3. HMNL igranoj u Trilju protiv istoimenog protivnika malonogometaši Konobe Tomić ostvarili su drugu pobjedu u isto toliko odigranih susreta.

Nakon teške bitke u prvom poluvremenu na terenu su daleko bolje stajali igrači MNK Trilja te su na odmor otišli s prednošću 3:2. U nastavku prof. Robert Škegro pronalazi način da adekvatno posloži svoju momčad te Konoba do kraja susreta uspijeva zabiti pet pogodaka, a da pritom ne primi nijedan! Takvom raspletu doprinijeli su ponajprije raspoloženi Luka Bakija na vratima te ovog puta nezaustavljiva lijevica Boška Botice koji je s četiri zgoditka praktički sam riješio pitanje pobjednika. Valja spomenuti kako je hattrick postigao i Davor Matulić za još uvjerljiviju pobjedu i konačnih 3:7.

MNK Trilj : MNK KONOBA TOMIĆ 3:7 (3:2)

Strijelci: Botica 4x, Matulić D. 3x

Nadamo se kako će brački predstavnik stopostni učinak održati, te dodatno poboljšati novom pobjedom protiv MNK Skalica u domaćoj utakmici (zaostalog, 1. kola) koja je na rasporedu idući utorak (21. Studenog) u 20.15 sati !