Brač Online

Naslovnica Tko smo mi Donacije Portal na Facebooku

U županijskim nogometnim ligama odigrane su utakmice 18. kola u prvoj odnosno 14. kola u drugoj ligi a naši su predstavnici bili polovično uspješni.

Postira Sardi su na svojim Polježicama ugostili Mosor i doživjeli neugodan i uvjerljiv poraz. Gosti su poveli već u trećoj minuti preko Rake, do kraja poluvremena Barbarić je prednosti podigao na 2:0 a u desetoj minuti nastavka nakon zgoditka Stefanovića utakmica je bila praktično riješena. Do kraja smo vidjeli još utješni pogodak koji je za domaćine pet minuta prije kraja postigao Bajić i točku na i koju je samo pet minuta nakon što je kao zamjena ušao s klupe u samoj završnici za konačnih 1:4 postigao Biuk.

I supetarski Jadran ovog je vikenda igrao doma te na svom Velikom placu dočekao ekipu Čaporica iz Trilja i upisao minimanlnu pobjedu od 1:0 a strijelac je već u 9. minuti susreta bio Mate Gospodnetić.